Saunier Duval Szczecin Vaillant Szczecin
PRO-OGRZEWANIE Sp. z o.o. 

Jesteśmy firmą handlowo-usługową prowadzącą działalność w branży grzewczej i sanitarnej. Nasze początki sięgają roku 1992, jednak jako spółka z o.o. istniejemy od 2001 roku. Od początku swojego istnienia postawiliśmy na nowoczesność i wysoką jakość swojej oferty. Ciągle powiększające się grono zadowolonych klientów utwierdza nas w przekonaniu, że tej drogi należy trzymać się również w przyszłości. Wyznaczamy sobie wysokie standardy, które potwierdzane są ciągłym rozwojem Naszej Firmy.

Jesteśmy przekonani, że również i Państwo życzą sobie należeć do grona zadowolonych klientów i liczy się dla Państwa:
stosowanie wysokiej jakości materiałów i świadczonych usług przy rozsądnie skalkulowanej cenie,
przeszkolona technicznie kadra pracowników doradztwa technicznego i zespołu rzemieślników,
■ serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na urządzenia i usługi, które Państwu zaoferowaliśmy.

Zapraszamy Państwa na spotkanie i konsultacje do Naszego nowego Salonu Sprzedaży. Dzięki bezpośredniej współpracy m.in. z koncernem Vaillant-Saunier Duval można się u nas zapoznać z pełną gamą produktów tego Producenta. Na spotkaniu przekażemy wiedzę techniczną, aby Państwa świadomość inwestowania w rozwiązania w zakresie techniki grzewczej i sanitarnej pozwoliła na słuszne decyzje związane z przyszłością długiej i bezawaryjnej pracy Państwa instalacji. Nasze konsultacje to wiedza nie tylko w zakresie kosztów inwestycji w oparciu o portfel możliwości, ale przede wszystkim kosztów eksploatacji.

Szczególnie cenny jest dla nas bezpośredni kontakt z Naszymi Klientami, dlatego serdecznie zapraszamy Państwa do wizyty w Naszym Salonie. Odwiedziny nic nie kosztują, a można ZYSKAĆ Naszą profesjonalną obsługą realizację Państwa potrzeb!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Szczecinie, XVII Wydział Gospodarczy pod nr KRS: 0000010331
NIP 955-20-15-263
Kapitał zakładowy 60 000,00 zł